Din Görevlileri

8. Ismail ÜSTÜN

img_7771

 

29. Eylül 2016 – devam ediyor

 

7. Mustafa CELIK

IMG_7086

29. Eylül 2011 – 29. Eylül 2016

Mustafa Çelik 15 / 05 / 1974 tarihinde Ordu ili Fatsa ilçesi Geyikçeli Beldesinde dünyaya geldi. İlkokulu Geyikçeli Beldesinde okudu. Hafızlığı İstanbul –Bayrampaşa –Yeşil Camii Kur’an Kursun da yaptı. Kur-an Kursunda beş sene Arapça ve islami dersler aldı.1991 de İmam-Hatip orta kısmını İstanbul İmam- Hatip lisesinde dışarıdan okudu.1992–1995 de Lise kısmını Bakırköy ve Sinop İmam-Hatip Liselerinde bitirdi.1998–2000 yıllarında İlahiyat önlisansı bitirdi.

1994–1996 yıllarında vatani görevini yaptı.1996 da Ataç Camiinde V.İmam- Hatip olarak göreve başladı. Sırasıyla

1996 Ömür evleri Camii–07/01/1997Saritaş Köyü Merkez Camii –04.03.1998–29.02.2008 Dere bahçe Merkez Camii -28.02.2008

Ataç Camii İmam-Hatibi olarak görev yaptı.2009 da Yurt dışı sınavını kazandı. 29.09.2011 Tarihinde Karlsruhe Gaggenau Sultan Ahmet Camii Din Görevlisi olarak uzun süreli göreve başladı ve halen göreve devam etmektedir.

Mustafa Çelik Orta derece Almanca ve Arapça bilmekte olup evli ve üç çocuk babasıdır.

Email:      dcami52 @hotmail.com

Telefon:     0176 59569021

6. Ali YILDIZ

ALIYILDIZ

16 Mart 2009 – 29 Eylül 2011

Ali YILDIZ 01/06/1968 tarihinde Kayseri İli Develi İlçesi Yeşilyurt köyünde doğdu. İlköğrenimini köyünde hafızlığı Kayseri de tamamladı. İmam Hatip Lisesini Develi’ de (1985-1991), İlahiyat Fakültesini (1991-1996) Konya da tamamlayıp aynı yıl Kayser’ninTomarza İlçesinde İmam Hatiplik görevine başladı. 2000 yılında askerlik dönüşünden sonra Diyanet Konya Selçuk Eğitim Merkezinde 30 ay süreli mesleki ihtisas kursu gördü ve 10. dönem olarak buradan mezun oldu. Kısa bir süre Çorum-Sungurlu’da vaizlik yaptı. 2003-2005 yıllarında Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde İlçe Müftüsü olarak görev yaptı. Çankırı-Korgun da İlçe Müftüsü olarak görev yaparken 19.09.2006 tarihinde T.C. Karlsruhe Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ataşeliği Calw-Hirsau Osmanlı Camiinde Din Görevlisi olarak yurtdışı görevine başladı. 2,5 yıl Calw-Hirsau Camiinde görev yaptıktan sonra, 17.03.2009 tarihinde Gaggenau Sultan Ahmet Camiinde göreve başladı. halen devam ediyor. Ali Yıldız evli ve üç çocuk babasıdır.

5. Adnan TUNCER

Adnan

16 Augustos 2006 – 16 Mart 2009

1962 Yılında Karamanın Ermenek İlçesine bağlı Güneyyurt Kasabasında doğdu.   İlkokulu Güneyyurt Kasabası Kışlacık Mahallesinde okudu. İlkokuldan sonra  2 Yıl Kur’an Kursunda okudu. 1977 Yılında Ermenek İmam-Hatip Lisesine kaydoldu.  Bir yıl Ermenek İmam-Hatip Lisesinde, Altı yıl Karaman İmam-Hatip Lisesinde okudu. 1984 Yılında mezun oldu. Bir yıl Ermenek  Yalındal Köyünde fahri imam-Hatiplik yaptıktan sonra  1985 Yılı Haziran ayında Güneyyurt Kasabası Merkez Abdüllatif Camii İmam-Hatibi olarak tayin edildi. 1987-1988 Yıllarında Askerlik görevini yaptı. Güneyyurtta 10 Yıl görev yaptıktan sonra 1996 Yılının Ocak ayında Karaman Merkez Türkoğlu Camiine naklen tayin edildi.  2000  yılında  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Proğramını  bitirdi. 6 Yıl Türkoğlu camiinde görev yaptı. 2003 Mart ayında Kütahya Merkez Mevlânâ Camiine naklen tayin edildi. 2004 Yılında Yurtdışı imtihanını kazandı. 16 Ağustos 2006 Tarihinde Gaggenau Sultan Ahmet Camii Din Görevlisi olarak göreve başladı. 2,5 yıl burada görev yaptıktan sonra; 16 Mart 2009 tarihinde Yurtdışı görevinin kalan bölümünü tamamlamak üzere Calw-Hirsau Camiine gitti. Orta derecede Almanca bilen Adnan Tuncer  evli ve 4 çocuk babasıdır.  Türkiyedeki görev yeri Kütahya Merkez Laleli Camiidir.

Cep Telefonu  : 0152 066 124 33

Ev Telefonu    : 07051 814 97 40

E-Mail            : lidergenclik @hotmail.com

Web                : www.adnantuncer.tr.gg

4. Saban DOYDU

sabanhoca

23. Ocak 2002 – 27 Haziran 2006

3. Ibrahim ÖZDEMIR

ibr

15. Mart 1999 – 02. Ocak 2002

2. Halit BAYRAKTAR

halitbayraktar

1 Ekim 1994 – 15 Mart 1999

DİTİB Gaggenau Sultan Ahmet Camii Din Görevlisi (1 Ekim 1994 – 30 Mart 1999) Düzce’de 1965 yılında dünyaya geldi. Düzce İmam-Hatip Lisesinden 1984 yılında mezun oldu. Şubat 1985’de Balıkesir-Dursunbey ilçesi Kumlu Köyü cami imam-hatibi olarak ilk görevine başladı. Ocak 1988’de başladığı Düzce-Yeşilköy Camii imam-Hatipliğinden Ekim 1990’da İstanbul-Ümraniye ilçesi Çakmak Mahallesi Camiine atandı. Aynı tarihte Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlahiyat Meslek Yüksek Okulu’na kaydoldu ve Haziran 1992’de mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden de mezun olan Halit BAYRAKTAR, Aralık 1992’de başladığı altı ay süren askerlik görevini Haziran 1993’te tamamladı. Ocak 1994’te Kocaeli-Suadiye Merkez Camiine atanması ile devam eden görev hayatına, DİTİB Gaggenau Sultan Ahmet Camiinde Ekim 1994’te başladığı yurtdışı görevi ile devam etti. Halit BAYRAKTAR’ın dört yıl beş ay Gaggenau’daki görev süresinde Bad Rotenfels’deki Camii yerinin özellikle ucuza alınmasında, inşasının tamamlanıp hizmete sunulmasında ve borcunun büyük bir kısmının ödenmesinde katkısı oldu. Mart 1999’dan Türkiye’ye döndüğü Ekim 2000 tarihine kadar DİTİB Eberbach Hacı Bayram Camiinde de bir yıl yedi ay görev yaptı. Halit BAYRAKTAR, halen Düzce İl Müftülüğü’nde Basın-Yayın sorumlusu, Düzce’den Sesleniş Bülteni Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Adres: Burhaniye Mah. General Kazım Sokak İl Müftülüğü 81100 DÜZCE

E-Mail: halitbayraktar81@hotmail.com

Tel: 00905356400882 İş: 00903805143222-148

1. Necdet AK

NECDET (1)

1988 – 1994